Wyszukiwanie zaawansowane
1 » Regulamin2

Szukaj po producentach

Kontakt

  • Titanium Sport
    NIP: 946-236-72-25
  • E-mail:sklep@titanium-odzywki.pl
  • Telefon512 093 021
  • Godziny działania sklepupn-pt 10 - 17, sob. 10 - 13

Cennik

Pobierz cennik PDFPobierz cennik HTML

Regulamin

Regulamin sklepu

Zasady korzystania z serwisu:
1. Składając zamówienie w sklepie Titanium-odzywki.pl klient zgadza się na wszystkie punkty regulaminu oraz warunki zamieszczone w zakładce "wysyłka".
2. Sklep internetowy Titanium-odzywki.pl prowadzony jest przez firmę: Maciej Czernicki Titanium Sport z siedzibą: ul. Świetoduska 20 lok. 16, 20-082 Lublin, REGON 061410621, NIP 9462367225.
3. Sklep internetowy prowadzi sprzedaż za pośrednictwem sieci Internet.
4. Składając zamówienie poprzez Titanium-odzywki.pl Klient składa ofertę kupna danego produktu, zawierając w ten sposób umowę kupna-sprzedaży na odległość
5. Zamówienia można składać 24 godziny na dobę przez cały rok poprzez stronę Titanium-odzywki.pl
6. Dane osobowe umieszczone w bazie danych Titanium-odzywki.pl są przetwarzane jedynie dla potrzeb sklepu Titanium-odzywki.pl i są udostępniane wyłącznie podmiotom związanym z realizacja zamówień (firma kurierska, Poczta Polska)
7. Dostawa zamówionych produktów odbywa się pod wskazany w formularzu zamówienia adres, za pośrednictwem wybranej przez Klienta firmy przewozowej lub Poczty Polskiej.
8. Termin realizacji zamówienia wynosi od 12 godzin do 8 dni roboczych (średnio 24 godziny) licząc od zaksięgowania wpłaty za zamówiony towar na rachunku bankowym sklepu.
10. Zamawiając towar do kraju, w przypadku którego jego odprawa celna jest wymagana, nie ponosimy kosztów jakichkolwiek opłat celnych. Ich uiszczenie jest obowiązkiem klienta.
11. Jeśli z jakichś przyczyn towar nie zostanie odprawiony i odesłany z powrotem do nas, to wówczas należy mieć świadomość, iż zwrot środków dla klienta zostanie pomniejszony o koszty magazynowania towaru na granicy oraz jego wysyłki zwrotnej, które będziemy zmuszeni ponieść. Koszty te wynoszą od 6 do 10-krotności kosztu nadania przesyłki.
12. Kupujący ma możliwość odbioru osobistego zamówionych produktów w sklepie stacjonarnym, jeśli podczas zamówienia wyrazi taką chęć (wybierając odpowiednią opcję)
13. W przypadku gdy Klient zdecyduje się na zapłatę gotówką przy odbiorze osobistym, powinien zgłosić się po odbiór zamówionych produktów w przeciągu 3 dni roboczych od złożenia zamówienia online lub poinformować sklep mailowo lub telefonicznie o późniejszym terminie odbioru zamówionych produktów
 
Reklamacje i zwroty:
1. Produkty dostępne w sklepie Titanium-odzywki.pl są fabrycznie nowe, wolne od wad fabrycznych i prawnych, legalnie sprowadzone na polski rynek.
2. Zgodnie z przepisami ustawy o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej, wszystkie produkty są objęte 12-miesięczną odpowiedzialnością sprzedawcy za niezgodność towaru z umową.
3. Wszystkie reklamacje na podstawie niezgodności towaru z umową powinny być składane na adres sklepu pisemnie wraz z reklamowanym produktem.
4. Towar, który jest reklamowany należy dostarczyć do sklepu osobiście lub wysłac drogą pocztową/kurierską. W przypadku uzasadnionej reklamacji, koszty wysłania towaru są zwracane klientowi.
5. Klient ma prawo do odstąpienia od umowy, bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie na piśmie w terminie 10 dni kalendarzowych począwszy od dnia odbioru produktu.
Przejdź do strony głównej
Copyright © Titanium Sport - Wszelkie prawa zastrzeżone / Realizacja: TechnikaReklamy.pl